skip to Main Content
Budowa domów

BUD-ROM od 20 lat zajmuje się kompleksową budową domów i ich remontów. W tym czasie budowaliśmy w Polsce i innych krajach UE, za każdym razem spotykając się z aprobatą efektów końcowych naszych prac.

Nasze prace charakteryzują się wysokim standardem jakości. Prace wykonywane są tylko i wyłącznie przez doświadczonych pracowników, dzięki czemu jesteśmy w stanie zagwarantować terminowe i dokładne wykonanie zlecenia.

Równie ważnym elementem naszej pracy jest stała współpraca z inwestorami. Zadowolenie naszych klientów jest najważniejsze, więc pozostajemy z nimi w stałym kontakcie i jesteśmy otwarci na ich wskazówki czy propozycje.

Do każdej budowy podchodzimy indywidualnie, nie traktujemy klientów schematycznie, dzięki czemu wciąż bogacimy się o nowe doświadczenia.

Budowa domu to proces, który zwyczajowo dzielimy na cztery podstawowe etapy.

Pierwszy etap budowy:

Stan zero

Pierwszym z nich jest stan zero, czyli fundamenty. Rozpoczęcie takich prac rekomendujemy wczesną wiosną, po ustaniu przygruntowych przymrozków…

Drugi etap budowy:

Stan surowy otwarty

Kolejny etap to stan surowy otwarty. Trwa on, w dużym uśrednieniu, od 2 tygodni do 4 miesięcy, w zależności od możliwości finansowych inwestora…

Trzeci etap budowy:

Stan surowy zamknięty

Reparaturen

W następnej kolejności przechodzimy do stanu surowego zamkniętego, twającego średnio od 3 do 5 miesięcy…

Czwarty etap budowy:

Prace wykończeniowe

Ostatnim etapem budowy domu są roboty wykończeniowe. W zależności od życzenia klienta firma udostępnia możliwość zakończenia współpracy pozostawiając budowę na etapie stanu deweloperskiego lub stanu pod klucz.

Back To Top